.

Firma Profili

ERDEM TESİSAT; Konya'da Uzun yıllardır tesisat hizmetleri alanında çalışmakta ve usta işçilikle profesyonel hizmet vermektedir.


Günümüzde braşlaşmanın ne kadar önemli olduğunu görmekteyiz. "Her İşi Yaparım Abi" Devri kapanmak üzere. Tesisat işleri de halkımızın arasında "Ben yaparım" denilen işlerin arasına girmektedir. Onarımına gittiğimiz tesisat işlerine birilerinin el attığını, arıza bir iken dahada büyütüldüğüne şahit olmaktayız.


Bir kimse "Her işi yaparım veya her işten anlarım" diyorsa o, kişi hiç bir işi bilmiyordur.


Tesisat arıza ve taleplerinizi sakın "Her işi bilenlere yaptırmayın" Ustasını çağırın. İşiniz şiir gibi yapılsın. İçiniz rahat etsin.


Hizmetlerimizin İçinde; Su kaçağı tespiti, temiz su tesisati, kirli su tesisati, logar tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıkğı açma, klozet ve küvet tamiri, tesisat çeşme tamiri, duşakabin montaj ve tamir, atık su tesisat tamiri, bahçe sulama tesisatı, inşaat su tesisatı, kalorifer ısıtma tesisatı, kalorifer petek temizleme ile diğer tesisat işleri yer almaktadır.


Müşterimize Söz Verdiğimiz Saatte Biz Hazırız.... Su Kaçağı, Su Tesisatı, Atık Su Tesiatı ve Tıkanık Açılması Gibi İşler Geniş Zamanda Müdahale Edilecek Durumlardan Değildir. Bizleri 7/24 Arayabilirsiniz.


Konya Su kaçağı tespiti, temiz su tesisati, kirli su tesisati, logar tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo tıkanıkğı açma, klozet ve küvet tamiri, tesisat çeşme tamiri, duşakabin montaj ve tamir, atık su tesisat tamiri, bahçe sulama tesisatı, inşaat su tesisatı, kalorifer ısıtma tesisatı, kırmadan su sızıntısı tespiti, su sızıntısı bulma, su kaçak bulma, su sızıntısı bulma, su sızıntısı tamiri, Kameralı su kaçak tespit Fiyatları, kamerayla su sızıntısı tespiti, kamerayla su kaçağı tespiti, kamerayla su sızıntısı tespiti, su sızıntısı tamiri,